لزوم تهيه بانک اطلاعاتي از خيران شهرساز و فرهنگ‌ساز

اندازه متن
تاریخ انتشار: 1399/06/31
رئيس شوراي اسلامي شهرکرد گفت: يک بانک اطلاعاتي کامل از خيران استان تهيه و پس از برنامه‌ريزي موثر در راستاي توسعه شهر به مجموعه مديريت شهري کمک کنند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهرکرد، فرهاد رئيسي در جلسه هماهنگي تشکيل مجمع‌ خيرين شهرساز و فرهنگ‌ساز اظهارداشت: يکي از دلايل پيشرفت کشورها استفاده از ظرفيت خيران جهت رشد و توسعه شهر است اگر ما هم به دنبال توسعه و عمران و آباداني شهر هستيم بايد از ظرفيت عظيم خيران بهره‌مند شويم.

وي با بيان اينکه تا زماني که رشد نقدينگي مهار نشود ما به ثبات اقتصادي نخواهيم رسيد، افزود: انباشت پول در برخي جاها سبب شده که نتوانيم آنگونه که بايد در کشور به مردم خدمات ارائه دهيم بنابراين امروز شاهد يکسري اعتبارهاي سرگردان هستيم.

رئيس شوراي اسلامي شهرکرد بيان کرد: کاري که به نفع مردم باشد قطعا مردم در اجراي آن مشارکت خواهند کرد بنابراين مي‌طلبد در راستاي توسعه، عمران و آباداني شهر مجمع خيرين شهرساز و فرهنگ‌ساز تشکيل و خيران به کمک مجموعه مديريت شهري بيايند.

رئيسي ادامه داد: مجمع خيرين شهرساز و فرهنگ‌ساز در ايجاد درآمد پايدار مي‌تواند تأثيرگذار و در راستاي تحقق اهداف مجموعه مديريت شهري کمک دهنده باشد.

وي با بيان اينکه هئيت امناي اين مجمع مي‌تواند 60 نفر از افراد تأثيرگذار جامعه در زمينه شهرسازي، عمراني، فرهنگي، اجتماعي و... باشد، گفت: افراي که توان مالي بهتري دارند در هيئت مديره به کارگرفته شوند و يک بانک اطلاعاتي کامل از خيران استان تهيه شود.

کد خبر: 62704 نمایش: 34

عکاس :رضا زیرک‌پور
خبرنگار :سما عسگری

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شهرداری شهرکرد میباشد.